Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1990 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Dimensions | 40 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 47 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Rik van Iersel is autodidact. Hij heeft een reeks exposities achter zich, waarbij telkens eigenzinnige catalogi verschenen. Van Iersel is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en naar het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hund en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen. “Niets is van mij, alles komt van iets of iemand” zijn woorden van Rik van Iersel die zijn fascinatie illustreren voor de wereld om hem heen en deze fascinatie uit hij in zijn werk.
Het werk kan ook worden bezorgd. Kosten voor bezorgen door een koerier zijn 87,50 euro binnen Nederland. Vlaanderen: 156,50 euro.
État | |
État | Très bon |
Het werk is in zeer goede staat en zit keurig ingelijst. Het kleurrijke werk kan zo bij u thuis aan de muur! | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-8-2021 à 23:55 |
Heure de fin | 29-9-2021 à 11:52 |