Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: R.J.L. Poppe
Titel: No. 75193
Jaar: 1975
Techniek: Acrylverf op doek
Afmeting (afbeelding): 70 x 90 cm
Afmeting (incl. lijst): 72 x 92 cm
Signatuur: Ongesigneerd
Staat: Redelijk
Soort Lijst: Houten Spieraam, omlijst met hout.
Opmerkingen:
De lat van de lijst ontbreekt aan de rechterzijde. (danwel de linker zijde wanneer u het werk van voren bekijkt)
Dit kunstwerk dient op te worden gehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
Expédition | |