18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar : Rob van Essen ( 1946-)
Titel/Voorstelling : " Land achter de Dijken "
Datering : omstreeks 1990
Medium / Techniek : Acryl/Tempera op papier
Maten : 50 x 70 cm (beeldmaat) en 75 x 90 cm (in lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2018 à 20:50 |
Heure de fin | 31-3-2018 à 23:55 |