Jan Sirks - "Rotterdam" - Péniche à voile sur la Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Attiser le blues sur la plage
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Minimaliste |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Prachtig werk van Rob van Koningsbruggen, uitgegeven door Prent 190 in 1978. Zeefdruk op dik, glad papier, met potlood gesigneerd en genummerd (61/190). In goede conditie; er zitten wel een vijftiental zeer lichte foxing-achtige vlekjes in de witte marge boven- en onderaan de rechterkant.
Afmetingen: 76cm x 56cm
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Door de dikte van het papier kan het blad niet opgerold worden en dus niet in een koker. De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
État | |
État | Bon |
Er zitten een vijftiental zeer lichte foxing-achtige vlekjes in de witte marge boven- en onderaan de rechterkant. | |
Expédition | |