Jan Sirks - "Rotterdam" - Péniche à voile sur la Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Attiser le blues sur la plage
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk van Rob van Koningsbruggen, uitgegeven door Prent 190 in 1978. Zeefdruk op dik, glad papier, met potlood gesigneerd en genummerd (51/190) rechtsonder. In mint conditie.
Afmetingen: 76cm x 56cm
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
QQGEO
Expédition | |