Aafke Kelly - Attiser le blues sur la plage
Debora Duyvis - Gravure "À Dürer"
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 130/190 |
Prachtig werk van Rob van Koningsbruggen, uitgegeven door Prent 190 in 1978.
Zeefdruk op dik, glad papier, met potlood gesigneerd en genummerd (130/190) rechtsonder.
Conditie: in redelijke staat. Zie de foto's en beschrijving staat!
État | |||
État | Raisonnable | ||
Een vijftal plooien lopen verticaal door het werk door.(van boven naar onder) Grote plooi aan rechter bovenhoek. Zie foto's | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.