Bob Immink - Paysage de Hollande du Nord - aquarelle
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Jaune)" Edition 97 -numérotée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Technique | Sérigraphie |
Dimensions | 28 x 21.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 50 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
ROBERT RAUSCHENBERG - Tanya"s Veil (Whale), 1992
Offset lithografie in kleur, op Coventry Pure Rag Fine Art papier.
Gesigneerd Rauschenberg in potlood
Genummerd 251/500.
Uitgegeven ter herdenking van The Universal Declarion of Human Rights. Op de achterkant zit het originele gesigneerde certificaat (d.d.20.11.1992).
Werk is gebaseerd op het gelijknamige werk van Rauschenberg uit 1984 als afgebeeld.
Rechts op het werk ook een postzegel van 29cent United Nations, als ook de stempel "Human Right Series/Unites Nations N.Y. 10017...".
Uitgegeven door The World Federation of United Nations Associations, met hun blindstempel rechtsonder.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Enschede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-5-2023 à 17:32 |
Heure de fin | 14-6-2023 à 0:22 |