Willem Kroon - Paysage avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1964 |
Technique | Stylo (Encre) |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 42 x 29.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige inkttekening uit 1964 van de bekende Vlaamse surrealistische beeldhouwer Roel d'Haese (1921-1996).
Zelden aangeboden!
Gesigneerd, rechts onderaan, in potlood door de kunstenaar.
Gedateerd ('64) en initialen (RH) in de druk.
Afmeting: 42x29,5.
Etiket op laatste foto was bevestigd op de achterkant van de lijst. Deze laatste is spijtig genoeg stuk.
Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden!! Ophalen is ook mogelijk.
État | |||
État | Bon | ||
Lichte vergeling - enkele ouderdomsvlekjes - lichte vouw in midden van blad | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 28-7-2020 à 18:40 |
Heure de fin | 9-8-2020 à 20:32 |