Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Roger Hebbelinck
Titel: Spreuerbrüche
Techniek: ets/aquatint
Afmetingen werk: 21 x 18 cm
Afmetingen voorstelling: 13 x 10 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: gesigneerd met potlood rechts onder
Conditie:
In goede staat. Aan de linkeronderzijde zitten wat resten van een stickertje die daar heeft gezeten (zie foto). Bij inlijsten valt dit volledig onder de pass- partout weg.
Het werk kan in een envelop, tussen karton, worden verzonden, op risico van de koper. Kosten Nederland: 5,50 euro. België: 10,00 euro.
ZZBEL
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-4-2018 à 13:34 |
Heure de fin | 9-1-2019 à 19:58 |