Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Op weg naar het begin, Hugo Claus - unieke, handgesigneerde zeefdruk met de hand bijgewerkt - HC ex. - 1994
Prachtig origineel werk van Roger Raveel vergezeld van een uniek document (echtheidscertificaat) rechtstreeks van het atelier van Roger Raveel dat in oktober 2011 ook gesigneerd werd door de meester zelf.
- Techniek: Zeefdruk met de hand bijgewerkt
- Signatuur: R.Raveel - Rechtsonder
- h.c. (hors commerce)
- Jaar: 1994
- Afmetingen: 70x48 cm
- ZELDZAAM (in totaal slechts 25 h.c. en 3 e.a. exemplaren, geen genummerde oplage)
- Met echtheidscertificaat van Roger Raveel, vooraan omschrijving en signatuur, achteraan foto van het werk (zie gedetailleerde foto's)
- In perfecte staat!
Gecatalogeerd met afbeelding in "Roger Raveel - Het grafische oeuvre" Octave Scheire, Uitg. Ludion, Gent 2005, nr. 213, p. 172
Dit werk werd uitgegeven naar aanleiding van de 65ste verjaardag van Hugo Claus. Op het werk is het karakteristieke profiel van Hugo Claus te zien aan de wegwijzer Machelen (Machelen-aan-de-Leie), het dorp van zijn vriend Roger Raveel waar hij talrijke artistieke projecten mee realiseerde.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track & trace
gratis levering binnen 75km
ZZES
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Aalst, Belgique |
Le lot se trouve à | Aalst, Belgique |
Heure de début | 25-4-2018 à 23:02 |
Heure de fin | 30-4-2018 à 19:02 |