Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Grote kleurenets van Rolf Weijburg. De titel luidt "Home: Dubai, UEA". Het werk is door de kunstenaar met potlood gesigneerd en van jaartal (2000) en oplagenummer (6/50) voorzien. De ets is ingelijst in een houten Barth wissellijst. De afbeelding is 60 x 50 cm groot, de lijst 83 x 73. Het werk is afkomstig uit de kunstverzameling van Nationale Nederlanden. Het verkeert in uitstekende staat en kan direct aan de muur.
Ophalen in Breda verdient de voorkeur vanwege de omvang, verzenden kan op kosten van de koper.
Expédition | |
Heure de début | 4-12-2016 à 10:00 |
Heure de fin | 11-12-2016 à 10:00 |