Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige kleurenets van Rolf Weijburg, met potlood gesigneerd en gedateerd, november 1985. rechtsonder. Titel in potlood linksonder Chez les Ba. Nummer 1 van een oplage van 10. Afmeting blad 325 x 234 mm, afmeting beeld 248 x 155 mm. In prima conditie, marge licht vergeeld door eerdere inlijsting, plakbandrest op achterzijde.
Expédition | |
Heure de début | 25-1-2015 à 14:25 |
Heure de fin | 1-2-2015 à 14:25 |