Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kenmerkende kleurenets van Rolf Weijburg. uit de reeks "An Atlas of the World's Smallest Countries". Met potlood r.o gesigneerd en gedateerd september 1985. L.o titel en oplagenummer 2 / 15. Afmeting blad 228 x 297 mm, afmeting beeld 158 x 192 mm. Conditie goed, marge licht vergeeld door eerdere inlijsting, vlekje in titel (zie foto), plakbandrest op achterzijde.
Expédition | |
Heure de début | 1-2-2015 à 14:44 |
Heure de fin | 8-2-2015 à 14:44 |