Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Van het kleine eiland Ibo in de Indische Oceaan (Mozambique) heeft Rolf Weijburg deze prachtige kleurenets gemaakt. Jaar 1999.
Beeldformaat 300 x 400 mm., papierformaat 420 x 500 mm., in zeer goede conditie. Druk 17/75. Met potlood gesigneerd (zie foto's)
Expédition | |
Heure de début | 22-11-2016 à 20:12 |
Heure de fin | 1-12-2016 à 20:12 |