Pum Niemeijer - Forme Féminine Abstraite - Gravure
Jelle Hoogstra - Scène de rue française - Eau-forte
Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
ROMAIN STEPPE 1859-1927
BOTEN AAN DE KUST
OLIEVERF OP EIKEN PANEEL
gesigneerd links onder
HERKOMST - Gekocht bij de kunstenaar
in ANTIEK HOUTEN LIJST
goede orginele staat
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBWINKEL
Expédition | |
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-8-2017 à 19:23 |
Heure de fin | 9-8-2017 à 21:23 |