18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Année | 1991 |
Technique | Portfolio |
Style | Réaliste |
Sujet | Nature morte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 58 x 48 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 10 exemplaren |
Rommert Boonstra, gesigneerde en genummerde foto. Formaat 59 x 48 cm. Met passe partout 70 x 90 cm. Afgedrukt in een oplage van 1 van 10 exemplaren. De foto kan worden opgehaald in onze schatkamer Rotor in Gorcum of zonder passe partout aangetekend verzonden worden in een stevige kartonnen verpakking.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.Foto is door het glas vand e lijst heen genomen.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-10-2022 à 8:51 |
Heure de fin | 7-11-2022 à 20:07 |