Joyce van Rijn - Gouache de 1974
Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Anthon Hoornweg - Statue en bronze d'une divinité égyptienne - 1987 - 18/20 - Signée
Anton Heyboer - "Bateau avec boussole" - Eau-forte sur papier Hahnemühle couleur - 53 x 40 cm.
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
gesigneerde aquarel, achter glas in lijst.
afmetingen: aquarel 50 x 70 cm. Lijst is 2 cm dik. Kleur: wit.
conditie: goed.
gemaakt in 1991.
Ron Beumer , graficus, opleiding in Groningen en Rotterdam. Met deze afbeelding laat hij zijn voorliefde voor deze bouwwerken aan zee al zien.
De aquarel wordt opgerold in een grote koker verstuurd. Zie verzendkosten. Of de lijst met glas kan worden afgehaald in Medemblik of in overleg in Arnhem. Mocht de lijst met glas opgestuurd moeten worden, dan in overleg met de koper en voor rekening en risico koper.
Expédition | |