Kees van Dongen - La Seine ou la Sirene, Litho
Simon de Heer - Fermière avec un bidon de lait dans la cour - Ets
Franco Gentilini - Luisa et Hippolyto dans le tramway - Lithographie - édition de 150 exemplaires
Mark Brusse - 'sans titre' - lithographie - 199
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 35 x 43 cm (h x l) |
incl. cadre | 51 x 62 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
De aquarellist Rudolf de Bruyn Ouboter werd ooit door zijn vriend, tijdgenoot en collega-schilder Kees Verwey getypeerd als de 'prins der aquarellisten'. Een uitspraak die voor zichzelf spreekt.État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-9-2019 à 23:41 |
Heure de fin | 20-9-2019 à 20:54 |