Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 28.5 x 38 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 2/20 |
Ets van Ruud Matthes uit 1987. Titel: Boom(2). Nummer: 4/20. Afmetingen blad H28.5 x b38cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b25cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Ruud Matthes (Amsterdam, 1948) is autodidact, het onderwerp van zijn grafiek is het landschap. In 1989 verhuisde hij naar Griekenland. In de periode 2004 – 2013 veelvuldig reizen naar Azie.
Sinds 2015 woont hij in Bulgarije.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-8-2021 à 10:57 |
Heure de fin | 25-9-2021 à 19:57 |