Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Schilderij van Sebo Detmers
Schilder Sebo Detmers
School: Nederlands
Geboorteplaats/datum: Den Helder 1910-08-31
Plaats/periode van werkzaamheid: Soestdijk, (Baarn/Soest), Soest (Utrecht) 1969 - 1992
Kwalificatie:linosnijder, schilder, tekenaar
Onderwerp: bloemstillevens,landschappen
Lid van: Amersfoortse Kunstenaars Genootschap De Ploegh
Afmeting: 80X100 cm
Staat: zeer goed.
Olieverf op board
In gelijst , en hangklaar.
Elk schilderij van mij is geïnspireerd door een bepaalde gedachte. Natuurlijk elk doek is herkenbaar van mijn hand, je blijft uiteraard dezelfde, ook steeds dezelfde onderwerpen en toch is het nooit zoals de vorige keer. Een goed schilderij maak je nooit voor de tweede keer. Ik begin niet zomaar aan een schilderij. Technisch en geestelijk gaat er aan zo’n proces een bepaalde spanning vooraf. Verder is het een kwestie van noeste arbeid. En dat bevredigt mij het meest. Dat komt door mijn geaardheid en mijn boerenafkomst. Zo breng ik al mijn levenservaring en mijn opvattingen in mijn werk tot uiting.”
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 18-9-2020 à 16:30 |
Heure de fin | 29-12-2020 à 11:11 |