Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Valentin Bakardjiev - Huile sur toile, Dalem
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
EXTRA FOTO'S OP VERZOEK
Schilder: Sebo Detmers ( 1910 - ?)
Titel/Voorstelling: 'zonnebloemen in vierkant'
Datering: ca. 1970
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 102 x 102 cm ingelijst (113,5 x 113,5 cm)
Gesigneerd:op het spieraam
Conditie : goed
De lijst is op twee hoeken los, vanwege het vervoer. Met krammen (en lijm) is dat eenvoudig te verhelpen.
De schilder, tekenaar en linosnijder Sebo Detmers (1910) woonde en werkte in Soest en was lid van de Amersfoortse kunstenaarsgroep De Ploegh. Zijn stijl is te omschrijven als romantisch decoratief en heeft vaak het bloemstilleven en het landschap tot onderwerp.“Elk schilderij van mij is geïnspireerd door een bepaalde gedachte en een goed schilderij maak je nooit voor de tweede keer”, vertelde de kunstenaar eens in een interview.
Het schilderij kan evt worden bezorgd binnen een straal van 100 km om Amsterdam. 0,25 ct per km (retour) en betaling vooraf.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-2-2018 à 11:01 |
Heure de fin | 25-2-2018 à 21:11 |