Antje Veldstra - Ciel en mouvement
Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Adriaan Terhell - Scène de rue
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Mooie vlotte tekenging van Sebo Detmers " boerderij Harderwijk uit 1963
werk: 20x25 cm
Met lijst : 30x35
Ingelijst met houten frame.
De schilder, tekenaar en linosnijder Sebo Detmers (1910) woonde en werkte in Soest en was lid van de Amersfoortse kunstenaarsgroep De Ploegh. Zijn stijl is te omschrijven als romantisch decoratief en heeft vaak het bloemstilleven en het landschap tot onderwerp.“Elk schilderij van mij is geïnspireerd door een bepaalde gedachte en een goed schilderij maak je nooit voor de tweede keer”, vertelde de kunstenaar eens in een intervieuw.
Expédition | |
Heure de début | 18-9-2020 à 16:48 |
Heure de fin | 29-12-2020 à 11:11 |