Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooie gesigneerde zeefdruk van Sees Vlag uit 1971.
Titel: 'Bomen L'ile-Grande'
Afmetingen beeld: 40 cm x 55 cm
Gesigneerd, getiteld en gedateerd in potlood door de kunstenaar.
Niet ingelijst.
Sees Vlag (1934) was een Haagse graficus, die bekendheid genoot met zijn stadsgezichten van Den Haag. Hij was lid van Pulchri Studio. Sees Vlag werd geboren op 15 juli te Gouda. Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, alwaar hij vervolgens vanaf 1969 docent grafiek was. Technieken: vnl.. hoogdruk, linosnede in kleur, tekentechnieken en zeefdrukken. Onderwerpen: dieren, industrie, landschappen, stadsgezichten. Stijl: figuratief en realistisch.
État | |||
État | Bon | ||
Dit werk heeft wel enkele sporen van vorige inlijsting. Lichte glooiiing, plooien en enkele scheurtjes aan de randen. Op te lossen met passepartout. Op de zeefdruk zelf, lichte kreukjes. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 27-1-2021 à 12:13 |
Heure de fin | 9-2-2021 à 20:53 |