Abdol Motavassel - Crayon, Sans titre - Encadré
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 40 x 55 cm (h x l) |
incl. cadre | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | VI |
Jaartal: 1971
Oplage: VI(?)
Afmetingen beeld: 40 cm x 55 cm
Afmetingen van de lijst: 50 cm x 65 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeef druk op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Zeer goed
Sees Vlag (1934) was een Haagse graficus, die bekendheid genoot met zijn stadsgezichten van Den Haag. Hij was lid van Pulchri Studio. Sees Vlag werd geboren op 15 juli te Gouda. Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, alwaar hij vervolgens vanaf 1969 docent grafiek was. Technieken: vnl.. hoogdruk, linosnede in kleur, tekentechnieken en zeefdrukken. Onderwerpen: dieren, industrie, landschappen, stadsgezichten. Stijl: figuratief en realistisch.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-8-2019 à 19:25 |
Heure de fin | 30-8-2019 à 22:21 |