Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 50 x 35 cm (h x l) |
incl. cadre | 88 x 63 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een grote ingelijste aquarel uit ca 1975 van de Amsterdamse kunstenares Selma Berkelaar, getiteld “Keukeninterieur”.
-Gesigneerd rechtsonder.
-Goed ingelijst in een houten lijst met passe-partout en (nieuwe) glasplaat en kartonnen achterplaat.
-Afmetingen: Lijst, 88 x 63 cm. Beeld, 50 x 35 cm.
-Herkomst: Uit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd (zie de laatste foto).
-Conditie: De aquarel en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Selma Berkelaar, schilder, aquarellist, graficus, maker van houtsnedes.
-Plaats van werkzaamheid: Amsterdam, met name in de jaren ’70 en ’80 van de vorige eeuw.
-Zij maakte ook werken in de Joodse traditie met als onderwerpen chassidische sprookjes, Joodse feestdagen en oudtestamentische taferelen.
État | |
État | Bon |
Goed. | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-4-2021 à 1:21 |
Heure de fin | 2-5-2021 à 20:27 |