Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2001 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Encadré |
Dimensions | 22 x 15 cm (h x l) |
incl. cadre | 53 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 129/160 |
Amir Sharon is geboren op 10 december 1957 in Haifa (Israël).Hij heeft de kunstacademie in Avni, Tel Aviv en Düsseldorf gevolgd. Sedert 1990 leeft en werkt hij in Düsseldorf.
Het eerste dat opvalt als je het werk van Amir bekijkt is de simpelheid van het onderwerp. Hij schildert makkelijk herkenbare stillevens. Zijn onderwerpen komen uit het gewone dagelijkse leven. Kleine onderwerpen die geschilderd worden zoals ze zijn. Maar als we het werk nader bekijken, zien we dat deze onderwerpen een eigen leven leiden.
Een belangrijk onderdeel in het creatieve proces van Amir is het neerzetten van de onderwerpen. Hij gebruikt zijn onderwerpen als acteurs die in diverse schilderijen een totaal andere rol spelen. Hij schildert zijn onderwerpen weliswaar op de klassieke manier, maar plaatst ze in een vreemde omgeving, door ze te combineren met andere objecten of zelfs door ze te breken. In zijn werk wordt de vraag ”wat is het” vervangen door de vraag “waarom is het”. Amir creëert als het ware zijn eigen nieuwe realisme.État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Het geheel van zeefdruk, passe-partout en zware chromen lijst verkeert nagenoeg in nieuwstaat! | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoorn, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
| ||||||||
Garantie | |||||||||
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Hoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-7-2021 à 16:03 |
Heure de fin | 12-8-2021 à 20:00 |