Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 29.5 x 19.2 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Mooie inkt tekening . Afkomstig uit een serie van opeenvolgende oostindiche inkt tekening waarin duidelijk varianten op een bepaalde compositie ter herkennen zijn ( zie ook de tekening die ook vandaag eindigt.
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt
techniek: pen , oostindische inkt
formaat: 29,5 x 19,2 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
État | |||
État | État neuf | ||
Mooie uitgewerkte compositie uit een serie van gelijkvormige schetsen in oostindische inkt | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-3-2021 à 15:53 |
Heure de fin | 26-5-2021 à 14:45 |