Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 28.9 x 19.4 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt .aan de zijkanten zijn notities van afmetingen gemaakt voor de verdere uitwerking van de tekening. Correctie stukjes papier zijn in de tekening aangebracht
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in inkt
techniek: oostindische inkt
formaat: 28,9 x 19,4 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
État | |||
État | État neuf | ||
Tekening is aan onder een bovenzijde afgeknipt. Deze stukjes zijn als correctie stukjes in de compositie gebruikt | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-5-2020 à 12:50 |
Heure de fin | 26-5-2020 à 23:18 |