Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Stylo (Encre) |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 29.5 x 19 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Mooie inkt tekening . Afkomstig uit een serie van opeenvolgende oostindiche inkt tekening waarin duidelijk varianten op een bepaalde compositie ter herkennen zijn ( zie ook de tekening die ook vandaag eindigt.
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt
techniek: pen , oostindische inkt
formaat: 29,5 x 19,2 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
PS het blad is door van den Berg ingeknipt omdat hij , zoals in veel bladen, de strookjes nodig had om correctie(s) in de compositie aan te brengen ( zie detailfoto)
herkomst: prive collectie
État | |||
État | État neuf | ||
Mooie inkt tekening . Afkomstig uit een serie van opeenvolgende oostindiche inkt tekening waarin duidelijk varianten op een bepaalde compositie ter herkennen zijn ( zie ook de tekening die ook vandaag eindigt) | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-5-2020 à 12:49 |
Heure de fin | 27-11-2020 à 11:20 |