Johannes Evert Akkeringa - Nature morte aux perce-neige et aux oiseaux
Gerhard Arij Ludvig Munthe - Botters dans le port de Volendam
Frans Everbag - Portrait de Maria Christina Everbag.
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1990 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 20.8 x 12.9 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Set van 2 Siep van den Berg tekeningen in potlood en zwarte inkt
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische composities in potlood en inkt
techniek: oostindische inkt
formaat: 20,8 x 12,9 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Interessante set omdat de tekeningen opeenvolgend door Siep van den Berg in 1990 gemaakt zijn.
État | |||
État | État neuf | ||
Het linkerblad heeft de kenmerkend afgeknipte stukjes die Siep voor de correctie van zijn composities gebruikte | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-7-2020 à 12:39 |
Heure de fin | 22-8-2020 à 9:29 |