Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Afmetingen beeld: 20,2 X 11.7 cm.
Signatuur:r.o. Handgesigneerd met potlood.
Jaar: r.o. 19 september 1980. met potlood.
De tekening wordt geleverd onder een passe partout van museumkwaliteit.
De afmetingen hiervan zijn 40 X 30 cm. (Dat is dus groter dan op de foto.)
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-12-2017 à 8:51 |
Heure de fin | 1-1-2018 à 13:51 |