18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Probeer het maar eens om een aaneengesloten, bijna perfect vierkantje uit de losse pols te tekenen. En dan de volgende 1 of 2 millimeter groter of kleiner. Voordat iemand zo ver is, zijn er tientallen jaren van oefenen verstreken.
Afmetingen beeld: 20,2 X 11.7 cm.
Signatuur:r.o. Handgesigneerd met potlood.
Jaar: r.o. 19 september 1980. met potlood.
De tekening wordt geleverd onder een passe partout van museumkwaliteit.
De afmetingen hiervan zijn 40 X 30 cm. (Dat is dus groter dan op de foto.)
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-3-2018 à 12:26 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 20:26 |