Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 29.5 x 19 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Mooie inkt tekening . compositie van 4 rechthoeken uitgezet op een potlood grit en met correctie in de tekening ( zie foto)
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt van 4 rechthoeken
techniek: pen , oostindische inkt
formaat: 29,5 x 19 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
PS
het blad heeft op 3 plaatsen door van den Berg geplaatste correctie strips die uit een ander blad afkomstig zijn
herkomst: prive collectie
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-7-2020 à 12:25 |
Heure de fin | 22-8-2020 à 9:29 |