Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Pinceau (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 29.7 x 19 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Bijzonder blad met op de achterzijde twee krantenknipsels uit NRCw
Kunstenaar: Siep van den Berg
jaar : 1992
titel: Baukje Kruit
techniek: potlood/oostindische inkt
formaat: 29,7 x 19 cm.
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
État | |||
État | État neuf | ||
Mooie tekening met een Constructivistiche compositie door Sie van den Berg. Met op de achterzijde twee krantenknipsels gedateerd 16 9 92 en NRC ( hand geschreven door Siep van den Berg) | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-6-2020 à 14:51 |
Heure de fin | 21-8-2020 à 17:55 |