Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 29.7 x 19.5 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt . Rechtsonder een snede van een ingeknipt vel. vd Berg had de gewoonte om uit het blad van een schets een stukje te knippen al hij dat voor een correctie wilde gebruiken
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in potlood en inkt
techniek: potlood en oostindische inkt
formaat: 29,7 x 19 ,5 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
État | |||
État | État neuf | ||
Constructivistische compositie in Oost indische inkt | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-4-2020 à 14:06 |
Heure de fin | 9-5-2020 à 22:00 |