18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1990 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 20.6 x 12.6 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost
in balpen . Met handgeschreven tekst door Siep van de Berg " Het bestaan de dood JJ Slauerhoff en op de achterzijde een foto van 100 jaar Philips met daarbij handgeschreven"100 jaar Philips!"
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in balpen
techniek: balpen op papier
formaat: 20,6 x 12,6 cm
jaar: 1990
conditie : NM+++
herkomst: prive collectie
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-7-2020 à 12:27 |
Heure de fin | 3-1-2021 à 10:00 |