Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 29.7 x 19.3 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Bijzondere van den Berg tekening waarbij geexperimenteerd wordt met 2 vergelijkbare composities naast elkaar. Gescheiden door een blank middenstuk
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: tekening
techniek: potlood, oostindische inkt en papier strips
formaat: 29,7 x 19,3 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie: MintConditieÉtat | |||
État | État neuf | ||
tekening heeft de kenmerkende ingeknipte hoeken. Papier strookjes die van den Berg gebruikte om correcties inde compositie aan te brengen | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-1-2020 à 14:06 |
Heure de fin | 26-5-2020 à 23:18 |