Susette van de Lande - Schoppala
Jan Sirks - "Rotterdam" - Péniche à voile sur la Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Attiser le blues sur la plage
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Olieverf op doek, voorstellende een interieur met een boerin en een kind in de wieg.
Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 45 x 54 cm. Zonder lijst.
Simopn Duiker is geboren te Amsterdam in 1871 en overleden aldaar in 1941.
Expédition | |