Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1916 |
Technique | Varia |
Style | Classique |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 55 x 68.5 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Litho van Simon Molijn. Jaar: 1916. Afmetingen blad: H55 X b68.5. Afmetingen voorstelling: H46.5 X b60. Het werk is rechtsonder in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in redelijke staat. Er zijn op de randen wat stukjes van het papier af en ook een scheurtje aan de linker zijkant. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout. Verder is het werk wat verkleurd.
État | |||
État | Endommagé | ||
Er zit wat verkleuring op het werk en de randen. Ook zijn er op de randen wat stukjes van het papier af. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-6-2018 à 14:46 |
Heure de fin | 28-6-2018 à 20:28 |