Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie litho door Simon Moulijn.
Voorstelling in de literatuur bekend als 'Meer'
Losbladig, beeldmaat 32x40, bladmaat 50x56
Gesigneerd in potlood r.o. 'Moulijn', genummerd l.o. '3-25'
Stempelmonogram m.o. 'SM'
Uitgave Nieuwenhuizen Segaar in 1928.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 6-12-2015 à 12:16 |
Heure de fin | 16-12-2015 à 15:16 |