Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie, klassieke litho door Simon Moulijn.
Voorstelling van een rustende man in het Teutoburgerwoud.
Losbladig, zichtmaat 34x47, bladmaat 45x55
Gesigneerd in potlood r.o. 'Moulijn'
Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de plaat 'M' en '1907'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 11-8-2015 à 21:50 |
Heure de fin | 19-8-2015 à 21:50 |