Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooie litho door Simon Moulijn uit 1931, het jaar waarin hij maar 3 litho's maakte.
Voorstelling van een verlaten tuin.
Gelijst, beeldmaat 32,5x43, lijstmaat 51x64
Gesigneerd in potlood r.o.'Moulijn'
Monogram en datering in de plaat m.o. 'SM' en '31'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Expédition | |
Heure de début | 25-9-2013 à 19:35 |
Heure de fin | 2-10-2013 à 19:35 |