Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 47 x 37 cm (h x l) |
incl. cadre | 65 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fraai besneeuwd stadsgezicht van de Belgische schilder S. (Simon) van Gelderen (Brussel 1905 - Oostende 1986), linksonder gesigneerd S. van Gelderen.
Het oeuvre van de Brusselse schilder Simon van Gelderen is thematisch divers: hij schilderde (in impressionistische stijl) zowel landschappen, jachttaferelen, stadsgezichten, kerkinterieurs als stillevens.
Zijn schilderijen worden omschreven als ‘spontaan, levendig, elegant, natuurgetrouw, in een aangenaam koloriet en als een vingeroefening naar virtuositeit’. Van Gelderen werd opgeleid aan de academie van Sint Lucas en de Academie voor Beeldende Kunsten in zijn geboortestad Brussel.
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Afbeelding zelf in goede staat, iets verkleurd. De lijst heeft enkele provisorische reparaties ondergaan | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-8-2021 à 17:36 |
Heure de fin | 21-11-2021 à 19:30 |