Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Een precieus werkje van Huismans in beperkte oplage 27/40. blad 21,5x24 cm2 geschept papier, druk 10x13 cm2. door de kunstenaar gesigneerd en gedateerd, genummerd op de achterzijde.
Verzenden tegen betaling, of ophalen in Utrecht
Expédition | |
Heure de début | 3-9-2015 à 13:42 |
Heure de fin | 10-9-2015 à 13:42 |