Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Deze kleurets is gemaakt d.m.v. aquatint en heeft een heldere compositie met geometrische vlakken in zwart, groen, blauw en rood, gemaakt in 1970. Ingelijst met een zuurvrij passe partout met zuurvrij achtervel in een matgouden lijst, maten 80x70cm. Het oplagenummer is 67/200 en is uitgebracht door Cercle Graphique Europeen, waarvan het logo is blind gedrukt op het papier.
Het is hand gesigneerd met potlood (rechtsonder). Het etspapier heeft 4 schepranden, die achter het passe partout vallen.
De conditie: goed. In een Parijse galerie staat de ets te koop voor 2000 euro.
Sonia Delaunay was een wereldberoemde van oorsprong Russische kunstenaar, bekend om haar expressieve geometrische abstractie. In aanvulling op haar schilderijen en grafiek ontwierp Delaunay stoffen, wandbekleding, meubels en kleding, o.a. voor Metz & Co te Amsterdam.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Steenwijkerwold, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Steenwijkerwold, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-12-2017 à 16:13 |
Heure de fin | 12-1-2018 à 16:18 |