Bague en or bicolore 14 carats avec émeraude et diamant 0,50 ct - RM 19
Armando - Paysage - Giclée -2014 - édition de 30 pièces
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Stefan Szczesny op handgeschept. Nummer: 37/120. Afmetingen blad: H57 x b76 cm. Afmetingen werk: H53 x b74 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
ZZIM
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-4-2018 à 14:06 |
Heure de fin | 4-5-2018 à 20:06 |