Helmuth van Galen - Composition III
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Maria Stakenburg-Karthaus - Les dames de la musique
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Acrylique |
Support | Carton |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Dimensions | 72 x 54 cm (h x l) |
incl. cadre | 90 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig, kleurrijk schilderij van kunstenaar Stieni Foppen. Foppen was in de jaren 90 actief als kunstschilder en werkte vanuit Harderwijk. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Acrylverf op karton.
Het schilderij is afkomstig uit een bedrijfscollectie.
Het werk is in goede staat en in een Barth lijst ingelijst.
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-2-2021 à 16:37 |
Heure de fin | 12-3-2021 à 15:06 |