Brenda Hartill - Icône élémentaire X
Corry Ammerlaan - Danser ensemble
Jose Fernanda - À l'extérieur 1
Bruno Delvigne - "coucher de soleil dans paysage"
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Stijn Peeters, ets
Man met hand onder kin
Jaar 2003
Gesigneerd met potlood
Kleine oplage van 5 stuks , waarvan deze nummer 4
Schitterend ingelijst met passe- partout
Ophang gereed!
Afmetingen 86x70cm
Liefst ophalen i.v.m. Kwetsbaarheid glas en lijst
Verzending in overleg
Afkomstig van ambassade
Meer over de kunstenaar zie Galeries.nl
Expédition | |
Heure de début | 27-10-2016 à 18:17 |
Heure de fin | 10-11-2016 à 17:17 |