Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1984 |
Technique | Techniques mixtes |
Style | Moderne |
Dimensions | 34 x 63 cm (h x l) |
incl. cadre | 55 x 85 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Op
haar zeventiende is Susan Schildkamp haar roeping ("mijn
wedergeboorte") als beeldende kunstenares gaan volgen aan de
Koninklijke Academie van Beeldende Kunst en de Vrije Academie, beide
in Den Haag.
Daarna
heeft ze drie jaar tapijten ontworpen voor de Haagse architect Bas
van Pelt en in haar eigen atelier geweven. Later heeft zij ontwerpen
gemaakt voor De Munk Carpets. Nepalese vrouwen knoopten haar toen al
kleurrijke ontwerpen en doen dat nog steeds.
Susan
heeft zich in de loop der jaren verder bekwaamd in uiteenlopende
schilder- en tekentechnieken: acrylverf, gouache, krijt, potlood en
tevens tempera.
État | |||
État | Bon | ||
goed | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-12-2019 à 21:17 |
Heure de fin | 17-2-2020 à 23:28 |