Jos Gielen - Sculpture « Deux vies en une
Corneille - Sérigraphie couleur FLEVOLAND Signée à la main
Niel Steenbergen - Dieu grec Pan pour le Dr Moller College Steenbergen
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau dur |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 24 x 19 cm (h x l) |
incl. cadre | 39 x 33 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werkje van deze Belgische kunstenares. Olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder, in complementerende lijst. In zeer goede conditie, alleen wat kleine beschadigingen aan de lijst.
Afmetingen: 39cm x 33cm (incl. lijst), 24cm x 19cm (paneel)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-6-2021 à 10:45 |
Heure de fin | 20-6-2021 à 17:20 |